KLİNİĞİMİZ

11-minDt. Mustafa Haldun Sevgili‘nin liderliğinde, Girne Diş Kliniği Kıbrıs’ın önde gelen kozmetik diş kliniklerinden biridir. Başarılı bir diş hekimi olan Dt. Sevgili, Genel ve Kozmetik Diş Hekimliği alanlarında mükemmelliyetçilik düşüncesiyle hareket eder.
Girne Diş Kliniği hastalarına genel ve estetik dişhekimliği konularında en son teknik ve teknolojik gelişmeler ışığında geniş bir yelpaze çerçevesinde koruyucu/tedavi içerikli diş hekimliği hizmetleri sunma amacıyla Kasım 2008 yılında kurulmuştur.

Ekibimiz, uzun sureli keyif alabileceğiniz doğal ve kalıcı sonuçlar vermek için en kaliteli ve en son teknolojik ekipmanları kullanmaktadır. Dr. Sevgili’nin amacı hastanın diş ömrünü olabildiğince uzatmaktır.
Kliniğimizde hijyen konusu ciddiyetle ele alınmakta ve bu konuda kesinlikle taviz verilmemektedir.
Girne Diş Kliniği, hastalarımıza huzurlu, steril ve rahat bir ortamda hizmet verebilecek şekilde tasarlanmıştır

ZAMAN KAYBETMEYİN. İSTEDİĞİNİZ GÜLÜŞE KAVUŞUN…
Kuzey Kıbrıs’ın en iyi diş hekimlerinden Dt. Sevgili, güzel gülümsemelerin pozitif enerji yaydığı düşüncesi ve uzmanlığıyla size istediğiniz ve hak ettiğiniz gülümsemeyi ekibiyle beraber sunmaktadır.
Dental İmplantları konusunda uzmanlaşmış diş hekimimiz, On yıldan fazla deneyimiyle ayrıca Dental Veneer, Dental Crown, Kök Kanal Terapisi, Ortodonti gibi hizmetleri de sunmaktadır.
Diş Beyazlatma gibi birçok tedavide – tek bir ziyarette çarpıcı sonuçlar elde edebilirsiniz.
Hayatınızı değiştiren diş uygulamaları hakkında karar alırken, doğru seçimleri yaptığınızdan emin olmak istersiniz. Dt. Sevgili ve Girne Diş Kliniği ekibimizle tanıstıktan sonra doğru seçim yaptığınızın mutluluğunu yaşayacaksınız. Gülümsemenizin çekici hale getirebilmek için Bugün Bize Ulaşın!

İLETİŞİM FORMU

By submitting the form you agree that you will be contacted by phone call, text message or email

Contact Us