Dt. Mustafa Haldun Sevgili

dtmhsDt. Mustafa Haldun Sevgili, 1972 yılında Ankara’da doğan Dt. Sevgili, Hacettepe Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi’nden mezun olmasını müteakip çalışma hayatına Ankara’da başlamıştır. Askerliği süresince diş hekimliğine devam eden Dt. Sevgili, vatani görevinin sona ermesinin ardından mesleğini ifa etmeye İstanbul’da başlamış ve kendi kliniğini açmıştır. 2008 yılında KKTC’ye taşınan Dt. Sevgili, Kasım ayında Girne Diş Kliniği’ni hizmete sokmuştur.

Dt. Sevgili, tıp ve teknoloji alanlarındaki gelişmelerle doğrudan bağlantısı olan diş hekimliği mesleğine ilişkin yurtdışında gerçekleştirilen kurs, seminer, workshop ve konferanslara sürekli olarak katılarak mesleki bilgi, teknik ve tecrübelerini derinleştirmeye devam etmektedir. Bu bağlamda, Dt. Sevgili özellikle implantoloji ve kozmetik diş hekimliği alanlarında work-shoplara katılmıştır.
KUZEY KIBRIS’TA MÜKEMMELLİYETÇİ DİŞ HEKİMİ
Modern dişhekimliği ile neredeyse görsel olarak her şey düzeltilebilir veya yenilenebilir. Ancak en şaşırtıcı sonuçların ortaya çıkması, gerçek bir diş hekimi ustasının becerisini, sanatını ve tecrübesini yeni teknolojiyle birleştirmesi sonucunda olur.
Dt. Sevgili liderliğindeki Girne Diş Kliniği ekibimiz size mümkün olan en iyi hizmeti vermek için çalışır. Dolgu, Kanal Tedavisi, Zirkonyum gibi genel ve kozmetik birçok uygulamayla ilgili bizimle görüşmek için size bir telefon kadar yakınız!

İLETİŞİM FORMU

By submitting the form you agree that you will be contacted by phone call, text message or email

Contact Us